Puchary

Subscribe to RSS - Puchary

Ruszają zapisy XV Pucharu Ligi Młode Nogi Wrocławia.

Już w sobotę (13 grudnia) zapraszamy Was na halę piłkarską "Oławka", gdzie po raz piętnasty będziemy walczyć o Puchar Młodych Nóg Wrocławia. Do zapisów zachęcamy zarówno drużyny biorące udział w lidze MNW, jak i te, które tę przygodę dopiero chciałyby rozpocząć – udział w Pucharze będzie do tego znakomitą okazją.https://ci6.googleusercontent.com/proxy/zWju9eMAkzf1VZwjWxzpdx_mxHmO10pF..." alt="">

Puchar MNW

Już w sobotę (28 czerwca) zapraszamy Was na Pola Marsowe, gdzie po raz piętnasty będziemy walczyć o Puchar Młodych Nóg Wrocławia. Do zapisów zachęcamy zarówno drużyny biorące udział w lidze MNW, jak i te, które tę przygodę dopiero chciałyby rozpocząć – udział w Pucharze będzie do tego znakomitą okazją.

Będzie awans?

Jesteśmy na świeżo po losowaniu grup eliminacji Mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku. Ciężko jeszcze określić czy było to dla nas dobre losowanie, choć tytuły na niektórych portalach świadczą o całkiem pozytywnym nastawieniu do jego wyników.

Logo, źródło: www.wrsport.pl
WrSport.pl - portal informacyjny o sporcie

Relacja z XIV edycji Turnieju o Puchar MNW

Pucharowe rozgrywki podsumowywaliśmy już na różne sposoby. Prezentowane były opisy spotkań poszczególnych grup, skróty filmowe oraz zdjęcia. W odcinku specjalnym "Ligi po godzinach" wystąpił także menadżer zwycięskiej drużyny Antoni & Vostok - Michał Pondel. Tym razem zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez portal www.wrsport.pl. Przypomnijmy sobie jeszcze raz najważniejsze wydarzenia XIV edycji Turnieju o Puchar Młodych Nóg Wrocławia.

Strony