9 edycja

Subscribe to RSS - 9 edycja

Zakończenie 9. edycji ligi Młodych Nóg Wrocławia

Tym razem zbierzemy się w środowy wieczór nie na boisku przy Traugutta, a na Tekach. Tam, w oparach pieczonych na grillu kiełbasek i przy luźnej, już nie tak zaciętej jak podczas meczów amtosferze zostaną rozdane nagrody dla najlepszych drużyn, wyróżniających się zawodników i wszystkich uczestników wiosennej edycji naszej ligi.

Kruczki
Kruczki

Mamy mistrza!

Ostatnie mecze na boisku przy Traugutta wyłoniły triumfatora IX edycji Ligi Młodych Nóg Wrocławia. Po 7 tygodniach emocji, wielu zmianach na fotelu lidera, efektownych bramkach, litrach wylanego potu, łez i krwi najlepszy okazał się debiutant w MNW - drużyna Kruczków! Zwycięzcom gratulujemy.

PKS Augustyn - Kruczki
PKS Augustyn - Kruczki

Wieści po 6. kolejce!

Emocje w przedostatnich meczach IX edycji ligi Młodych Nóg Wrocławia godne były rozgrywanego dwa dni później inauguracyjnego spotkania Euro 2012. Niespodziewany opór liderom mającym chrapkę na tytuł mistrza sprawiły zespoły z drugiej części tabeli, co dodało niesamowitego kolorytu rozgrywkom będącym już na ostatniej prostej.

Gramy!
Gramy!

Gramy po raz czwarty! Zapowiedź kolejki

Po zeszłotygodniowej serii gier w dość niekorzystnej aurze, środowe popołudnie na boisku przy SP 85 zapowiada się słonecznie i upalnie, ale, co najważniejsze - emocjonująco. Na półmetku wiosennych rozgrywek zostaną rozegrane 4 mecze. W kolejce zaplanowanej na 23 maja zobaczymy spotkania rewanżowe - na początek D.A. Redemptor spróbuje odegrać się Interregionalnym za porażkę 1:3 sprzed dwóch tygodni.

Strony