8 edycja

Subscribe to RSS - 8 edycja

Dzień Kobiet

Wszystkim wspaniałym Paniom organizatorzy ligi wraz z zawodnikami i sympatykami Młodych Nóg Wrocławia składają najserdeczniejsze życzenia wraz z podziękowaniami za obecność na meczach i dodawanie sił uśmiechem, dobrym słowem i czułym gestem.

Antoni! Antoni! Antek! Antek!

Zakończyły się zmagania 8, edycji ligi MNW. Pierwszy raz w historii mistrzem została reprezentacja Duszpasterstwa Akademickiego "Antoni". Chociaż w pierwszej rundzie nie zapowiadało się, by tytuł mistrza trafił właśnie do tej drużyny, to jednak w rundzie rewanżowej zawodnicy Antoniego nie dali żadnych szans rywalom, wygrywając najważniejsze spotkania.

Ostatnia kolejka - warto być z nami!

W najbliższą sobotę czekają nas niezapomniane emocje. Przed nami ostatnia kolejka 8. edycji i chyba nigdy w historii rozgrywek końcówka nie była tak ekscytująca. Każdy, kto spojrzy w tabelę zauważy, że żadna z drużyn nie może być pewna swojego miejsca. Walka o podium nadal trwa, choć najbliżej sukcesu są piłkarze DA Antoni, którzy muszą zdobyć chociaż 1 pkt. Przed nimi jednak dwa trudne mecze z DA Wawrzyny i Centrum.

Relacje z meczów - 10. kolejka

W pierwszym meczu przedostatniej kolejki ligi spotkały się dwa zespoły, które przed tym spotkaniem walczyły o zajęcie miejsca w pierwszej trójce rozgrywek. FC Vostok podejmował drużynę Centrum. W drużynie ze wschodu zabrakło w tym meczu najlepszego strzelca ligi Jarka Waśkowskiego, natomiast w drużynie Centrum nie zagrał kontuzjowany pomocnik Paweł Kaliciński

Ankieta MNW

Zachęcamy do poświęcenia kilku minut i wzięcia udziału w ankiecie. Wasze odpowiedzi pomogą nam w coraz lepszym przygotowywaniu ligi Młode Nogi Wrocławia i uatrakcyjnieniu strony, którą odwiedzacie. Wszelkie uwagi, pomysły i propozycje są mile widziane.

Strony