11 edycja

Subscribe to RSS - 11 edycja

Kruczki znów najlepsze na wiosnę!

Ostatnie dwie kolejki XI edycji potwierdziły to, na co zanosiło się już mniej więcej od połowy maja - tytuł najlepszej drużyny na boisku typu 'open air' drugi rok z rzędu trafia na konto Kruczków. I chociaż ich mecze nr 9 i 10 zakończyły się odpowiednio porażką i remisem, to we wcześniejszych ośmiu byli niepokonani. Taki bilans wystarczył, by znów cieszyć się z mistrzostwa.<--break->

To był maj...!

We wtorek (tj. 28.05) rozegraliśmy ostatnią kolejkę w tym miesiącu. Przed nami już tylko dwie czerwcowe, podczas których wiadomym stanie się to, co jeszcze jest niewiadome. Dla jednych bieżąca edycja to nowa przygoda, dla innych - ciężka przeprawa i gorycz porażek, dla innych zaś to pasmo zwycięstw i próba powtórzenia osiągnięć sprzed roku. 

Przed 7 kolejką

11 edycja Młodych Nóg Wrocławia trwa w najlepsze. Już mniej więcej wiemy kto będzie bił się o tytuł mistrzowski, kto będzie bronił się przed… ostatnim miejscem, a kto powalczy o środek stawki. Przed nami kolejny tydzień zmagań przy Traugutta, czyli 7 i 8 kolejka MNW.

UWAGA! Decyzja w sprawie drużyny A&V

Errare humanum est.
Jesteśmy tylko ludźmi i nic co ludzkie nie jest nam obce. Także popełnianie błędów. Ważne jest jednak, żeby po wyjaśnieniu sobie sytuacji możliwe było nie tylko podanie sobie nawzajem ręki, ale także dalsze współzawodnictwo - w końcu gramy razem "w piłę" nie od wtorku, a Młode Nogi Wrocławia są naszym wspólnym dobrem.

Co będzie działo się na boisku przy Traugutta 37?

Po przerwie w rozgrywkach spowodowanej długim majowym weekendem znów wracamy na boisko przy Szkole Podstawowej nr 85. Po dwóch kwietniowych kolejkach ciężko ocenić formę poszczególnych drużyn i ich zawodników, jednak z pewnością można stwierdzić, że trwająca liga, a zwłaszcza jej najbliższa kolejka będą niesamowicie emocjonujące.
Zakłady

Typuj i wygrywaj!

Trwa 11. odsłona ligi piłkarskiej Młode Nogi Wrocławia. Staramy się, by każdej kolejnej edycji towarzyszyły nowe atrakcje. Tym razem przygotowaliśmy dla was Ligę Typera, dzięki której każdy czy to wróżka, czy znawca piłkarskiego światka, czy po prostu fan piłkarskich rozgrywek, będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę, zmysł przewidywania i szczęście, typując wyniki piłkarskich rozgrywek ligi Młode Nogi Wrocławia. 

Strony