Gospodarz Wynik Gość
Qarabag FC 3 : 4 KSM Wrocław
Gol:
8' Gabriele Sidoti
15' Fernando Garsia De Rojas
18' Gabriele Sidoti
(2 : 2) Gol:
4' Fuchsig Konrad
6' Cichy Konrad
16' Karpiński Cyryl
19' Karpiński Cyryl
Skład: Skład:

Podsumowanie

Gra między zespołami KSM i Qarabag nieoficjalnie miał wyłonić trzecią drużynę 15. edycji ligi MNW.

Goscie zaczęli dobrze i już w 6. minucie bylo 0-2. Mimo niekorzystnego wyniku z początku spotkania Qarabag zdołał wyrównać. Po zaciętej walce przez większą część spotkania gospodarze na minutę przed końcem meczu ponownie musieli gonić wynik. FC udało się kolejny raz doprowadzić do remisu. Na nieszczęście dla gospodarzy, gościom zostało jeszcze trochę czasu, który wykorzystali najlepiej jak potrawfili. Po fatalnym błędze bramkarza Qarabagu, KSM strzelił czwartą i ostatnią bramkę w tym meczu, i tym samym druzyna "Czerwonych" dopisała do swojego dorobku 3 punkty i na koleję przed zakończeniem rywalizacji jest prawie pewna zajęcia 3. miejsca w lidze.