Centrum - KSM Wrocław

28.02.2015, 12:00
Gospodarz Wynik Gość
Centrum 2 : 0 KSM Wrocław
Gol:
18' Sulik Piotr
24' Konkel Mirosław
(0 : 0)
Skład: Skład:

Podsumowanie

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik, który nie odzwierciedlał przebiegu spotkania. Zawodnicy KSM postawili wtedy twarde warunki, czego jednak nie udało im się udokumentować choćby honorową bramką. Mimo wyniku 4:0, piłkarze Centrum nie spodziewali się łatwego rewanżu.
 
I faktycznie - mecz od początku był wyrównany. Szeroka ławka rezerwowych KSM pozwoliła im zagrać szybką piłkę. Ich dobrze stosowany pressing utrudniał faworytom spotkania przechylenia szali na swoją korzyść. Piłkarze Centrum byli mocno zmotywowani - by wciąż liczyć się o zwycięstwo w lidze, w tym spotkaniu musieli zrobyć komplet punktów.
 
Nieustanne ataki wkrótce przyniosły skutek. Nieupilnowani Sulik i Konkel zabawili się z bramkarzem i ten drugi trafił do pustej bramki. Prowadzenie wprowadziło trochę spokoju w szeregi Centrum. Zawodnicy mogli wycofać się do defensywy i pilnować wyniku. Wtedy to właśnie piłkarze KSM mieli kilka sytuacji na wyrównanie, ale Pokorski dobrze wykonywał swoją pracę. Druga bramka to zasługa powracającego po kontuzji Sulika, który dopadł do bezpańskiej piłki i nie zastanawiając się długo przymierzył w samo okienko bramki rywala.
 
Mecz zakończył się wynikiem 2:0, co wydaje się sprawiedliwym wynikiem.