28' Sulik Piotr
(3 : 0)
Skład: Skład:

Podsumowanie

W pierwszym meczu ostatniej, decydującej o wszystkim kolejce 15. edycji Młodych Nóg Wrocławia spotkały się drużyny Centrum oraz Radia LUZ. Gospodarzom wystarczył tylko remis do fetowania tryumfu w lidze, ale historia pojedynków między tymi drużynami wskazywała, że mecze z radiowcami często "nie leżały" reprezentantom Centrum. Dobitnie świadczyła o tym jedyna porażka organizatorów w bieżących rozgrywkach - właśnie z drużyną LUZ-u (2:4).

Od początku spotkania rysowała się przewaga gospodarzy, jednakże pierwszy gol padł dopiero w 9' za sprawą strzału Mirosława Konkela. Do przerwy na listę strzelców wpisali się jeszcze Łukasz Ragan i Piotr Sulik. 3:0 do przerwy podłamało radiowców i mimo kilku groźnych kontr nie zdołali przebić się przez dobrze zorganizowaną obronę Centrum. W ostatnich kilku minutach meczu zdobycz bramkowa organizatorów wzrosła do 7 trafień, za sprawą dwóch goli Łukasza Szwedo oraz celnych strzałów Marcina Hubisza i Piotra Sulika. Pewne zwycięstwo nad Radiem LUZ dało Centrowiczom drugie z rzędu mistrzostwo ligi, radiowcom zaś pozostało oczekiwanie na drugi ciężki mecz tego dnia, tym razem z wiceliderem - drużyną Wawrzynów.