(3 : 1) Gol:
11' Sopata Konrad
Skład: Skład:

Podsumowanie

Mecz Wawrzynów z drużyną Harcerzy i Magnatów przyniósł grad bramek. Ekipa zielonych nie podłamała się utratą pozycji lidera i pokazała klasę. Już w pierwszej minucie objęła prowadzenie, którego nie oddała do końca spotkania. Gorszą postawę drużyny beniaminka można tłumaczyć tym, iż w ich szeregach zabrakło kontuzjowanego kapitana i najlepszego strzelca drużyny, Potarzyckiego Pawła, który strzelił w tej edycji rozgrywek już 8 goli. Mecz zdominowała drużyna zielonych i po niespełna dziesięciu minutach było 3:0. Wynik ten rozluźnił ekipę z Bujwida co poskutkowało golem zdobytym przez „szlachecką” drużynę. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 3:1.

Na drugą połowę Wawrzyny wyszły już bardziej skoncentrowane i kontrolowały przebieg spotkania. Beniaminek od początku drugiej połowy próbował zagrozić bramce swojego rywale, jednak robili to nieskutecznie, natomiast Wawrzyny, po dwóch ładnych kombinacyjnych akcjach podwyższył wyniki na 5:1 i taki utrzymał się już do ostatniego gwizdka sędziego.