Qarabag FC 8 : 1 Radio LUZ
Gol:
6' Shukurlu Rauf
8' Hasanli Turan
9' Al-Obaidi Mohammed
11' Al-Obaidi Mohammed
12' Hasanli Turan
16' Hasanli Turan
18' Mammadli Murad
22' Aliagha Mursalzade
(5 : 0) Gol:
16' Jarosz Patryk
Skład: Skład:

Podsumowanie

Ponieważ zespół Harcerze i Magnaci nie pojawił się na rozgrywkach, następny mecz między  Qarabagiem i drużyną Radia Luz rozpoczął się prawie odrazu po poprzednim spotkaniu. W przeciwieństwie do pojedynku z Filadelfią, wygrana w tym spotkaniu przyszła gospodarzom nieco łatwiej. Począwszy od pierwszej minuty Qarabag rozpoczął atak na bramkę przeciwnika. Wśród zdobytych bramek warto zauważyć dwa gole. Pierwszy z nich został zdobyty po akcji rozpoczętej już na własnej połowie. W ataku wzięli udział wszyscy gracze Qarabagu, ostatecznie, odbiciem od głowy, piłkę do bramki wysłał Turan. Drugą bramkę kolejny raz zdobył dla drużyny Quarabagu jej bramkarz – Murad, był to jego trzeci gol w tym dniu. Ekipa Radia Luz również często próbowała atakować bramkę rywali, ostatecznie zdobyła jednak tylko jedną bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 8:1.