Gol:
11' Oruc Turan
17' Oruc Turan
21' Shukurlu Rauf
23' Elturan Rustemli
(1 : 3) Gol:
5' Hubisz Marcin
8' Szkwarek Tomasz
11' Szwedo Łukasz
16' Hubisz Marcin
22' Szkwarek Tomasz
24' Szwedo Łukasz
Skład: Skład:

Podsumowanie

Ostatni mecz zespołu Qarabag i Centrum zakończył się zwycięstwem gości. Kontuzja bramkarza Qarabagu miała silny wpływ na przebieg meczu. W bramce drużyny gospodarzy stanął napastnik - Aliagha, który wrócił na boisko zaraz po kontuzji.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Centrum, bardzo szybko wynik ukształtował się na poziomie 0:3. Do końca pierwszej połowy utrzymywała się wysoka przewaga drużyny gośći. Dopiero pod koniec pierwszej połowy za sprawą obrońcy gospodarzy Qarabag zdołał strzelić pierwszą w tym spotkaniu bramkę.

W drugiej połowie, Qarabagowi udało się zdobyć, i na pewien czas utrzymać remis  4:4. Niestety, niemal każda piłka posłana następnie przez Centrum okazywała się być golem, i tak wynik spotkania przyniósł zwycięstwo ekipie Centrum 6:4.