14' Bęza Piotr
18' Walicki Kamil
(3 : 0) Kara 2 minut:
6' Hasanli Turan
6' Luis Carlos Batista Da Silva
8' Fernando Garsia De Rojas
Gol:
16' Hasanli Turan
Skład: Skład:

Podsumowanie

Mecz Qarabagu z drużyną Wawrzynów, miał być punktem zwrotnym dla tych pierwszych w ligowej tabeli. Wicemistrzowie ostatniego sezonu, 7 kolejkę zaczęli dość udanie, bo od remisu z drużyną Centrum, co mogło dodać im pewności siebie, ponieważ utrzymali przewagę nad rywalem. Wynik ten jednak nie sparaliżował liderów aktualnych rozgrywek, którzy dość pewni siebie, aczkolwiek z dużym respektem wyszli na boisko. Od pierwszych minut tego spotkania można było zauważyć że gra toczy się o wysoką stawkę. Jako pierwsza do ataku rzuciła się drużyna Qarabagu, jednak ich ataki dobrze odpierała drużyna Wawrzynów, z świetnie spisującym się tego dnia bramkarzem Marcinem Wronieckim, który wpuścił w aktualne edycji rozgrywek tylko 5 bramek. Pierwsi prowadzenie objeli chłopacy z Bujwida. Ich gol podziałał na przeciwną drużynę jak płachta na byka i jeszcze bardziej rzucili się do ataku. Niestety dla gości, ich gra była zbyt agresywna co poskutkowało karami indywidualnymi i już po 6 minutach, nasi przyjaciele zza Polskiej granicy, grali w podwójnym osłabieniu co bardzo dobrze wykorzystała drużyna Wawrzynów strzelając jeszcze dwie bramki. Qarabag był w stanie odpowiedzieć jedną, ale za to piękną bramką Turana, który po indywidualnej akcji uderzył z prawej strony boiska, z zza pola karnego i pokonał bramkarza Wawrzynów. Gra była ostra, jednak sędzia dzisiejszego spotkania dobrze panował nad sytuacją i kolejne ostre wejścia zawodników Qarabagu karał żółtymi kartonikami. Dość zmęczeni zawodnicy Wawrzynów, nie mieli możliwości korzystać ze zmian. Ostatecznie udało im się strzelić jeszcze jedą bramkę i zakończyć spotkanie wynikiem 4:1