07.03.2015, 13:10
Gospodarz Wynik Gość
DA Wawrzyny 2 : 3 Centrum
Gol:
19' Koblański Bartosz
21' Bęza Piotr
(0 : 1) Gol:
7' Szkwarek Tomasz
23' Szwedo Błażej
27' Szwedo Błażej
Skład: Skład:

Podsumowanie

Mecz pomiędzy drużynami DA Wawrzyny i Centrum zapowiadał się bardzo obiecująco. Obie drużyny liczyły na wygraną, która wiązała się z I miejscem w tabeli. Obie ekipy pokazały się na hali Oławka z dużą liczbą rezerwowych.

W 7 minucie po kontrowersyjnej sytuacji Centrum wyrównało wynik (bramkarz trzymał już piłkę w rękach, jednak zawodnik Centrum wykopnął mu ją z uścisku). Choć okazji do zdobycia kolejnych bramek było więcej dla obu drużyn to pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:0.

W drugiej odsłonie spotkania emocji nie brakowało. Wawrzyny w 19 minucie zdobyli swojego 1 gola, a 2 minuty później wysunęli się na bramkowe prowadzenie w tym spotkaniu strzelając kolejnego gola. Pod koniec drugiej połowy, po błędzie Wawrzynów, goście z wypracowanego kontrataku zdobyli 3 gola, który zapewnił im zwycięstwo. Wawrzyny – Centrum: 2 – 3.