Gol samobójczy:
7' Jarosz Patryk
(0 : 4) Gol:
9' Fuchsig Konrad
11' Ulatowski Krzysztof
13' Augoff Michał
18' Augoff Michał
Skład: Skład:

Podsumowanie

Radio LUZ, po dwóch zwycięstwach w poprzedniej kolejce, przystępowało do spotkania z dużym apetytem na sukces. Drużyna KSM Wrocław nie pozwoliła go jednak zaspokoić, bowiem od samego początku agresywnie ruszyła do przodu. Sporo zamieszania pod bramką LUZaków i już w 7 minucie, za sprawą samobójczej bramki Patryka Jarosza, KSM wyszło na prowadzenie. Chwilę później na tablicy widniał już wynik 0:2 - podanie z rzutu rożnego wykorzystał Konrad Fuchsig. Dwie minut później Krzysztof Ulatowski dołożył kolejnego gola i to praktycznie oznaczało koniec marzeń o zwycięstwie dla LUZu.

Do przerwy drużynie KSM udało się strzelić jeszcze jedną bramkę, a chwilę po wznowieniu gry kolejną. 0:5 dla KSMu. Jedyne na co było stać zdezorientowaną tego dnia drużynę Radia to gol Patryka Jarosza w 20 minucie, który ustalił wynik spotkania na 1:5.