16' Nowak Tomasz
18' Balad Andrzej
Skład: Skład:

Podsumowanie

Do rywalizacji z Filadelfią radiowcy przystępowali po fatalnej porażce z Qarabag FC (1:11) i ponownie wybiegli na murawę jedynie w cztery osoby. Przeciwnicy zameldowali się na boisku w komplecie i choćby z tego powodu to oni byli faworytem spotkania. LUZacy stawili im jednak dzielnie czoła, co zaowocowało ciekawym i wyrównanym meczem. W pierwszych 15 minutach nieoczekiwanie lepsza okazała się drużyna Radia i to ona do przerwy prowadziła 2:0. Druga połowa zapowiadała się emocjonująco - dla radiowców było to drugie spotkanie tego dnia rozgrywane w niepełnym składzie i należało oczekiwać rosnącego zmęczenia z ich strony, które zespół Filadelfii będzie chciał wykorzystać. Po powrocie na murawę kolejną bramkę strzelili jednak LUZacy i rywale, w związku z upływającym czasem, rzucili się do odrabiania trzech bramek straty. Udało się to połowicznie - zepchnięci do obrony radiowcy pozwolili sobie wbić dwa gole, jednak sami w końcówce dorzucili czwartą bramkę i ostatecznie to oni wygrali to spotkanie 4:2.