14' Giermek Mateusz
17' Bęza Piotr
Skład: Skład:

Podsumowanie

Trzeci mecz w trzeciej rundzie został rozegrany pomiędzy faworytami turnieju. W pierwszym meczu z Centrum, Qarabag przegrał 3:2 w związku z czym do tego pojedynku stawał wyłącznie z chęcią odniesienia zwycięstwa. Niestety nie udało się.

W 8. minucie zawodnik Wawrzynów otworzył wynik, w odpowiedzi na co zawodnicy Qarabagu starali się atakować ze wzmożoną siłą, niestety bezskutecznie. Wynik ani drgnął. Zmiana nastąpiła w 14. minucie, jednak znów na korzyść Wawrzynów. Po osiągnięciu dwupunktowej przewagi przez przeciwników, nawet bramkarz Qarabagu ruszył do ataku. Niestety jego interwencja okazała się tylko dobrą okazją dla przeciwników. W 17. minucie zawodnik Wawrzynów strzelił gola do pustej bramki. Qarabag starał się nadal atakować, ale za każdym razem spotykał się z dobrą grą bramkarza lub obrońcy przeciwników. Ostatecznie wynik pozostał nie zmieniony - 0:3.