13' Konkel Mirosław
17' Ragan Łukasz
20' Ragan Łukasz
(7 : 0) Gol:
19' Potarzycki Paweł
Skład: Skład:

Podsumowanie

Wynik meczu Centrum z Harcerzami i Magnatami wydawał się z góry przesądzony. Drużyna Centrum, której chwilę wcześniej nie udało się w bezpośrednim meczu odrobić straty do Wawrzynów, musiała to spotkanie wygrać, by w razie ewentualnego zwycięstwa Wawrzynów nad Qarabagiem, nie stracić dystansu do swojego najgroźniejszego rywala. Ponadto należy podkreślić, że naprzeciw siebie stanęły najbardziej i najmniej doświadczona drużyna w MNW. Centrum zagrało we wszystkich dotychczasowych edycjach, a Harcerze i Magnaci tą edycją rozpoczynali swoją przygodę z rozgrywkami na Oławce.

Od początku wszystko wyglądało tak, jak zakładał scenariusz. Centrum atakowało i było stroną przeważającą. Do przerwy drużynie organizatorów udało się strzelić aż 6 bramek i zanosiło się na pogrom. Na listę strzelców wpisali się po dwa razy Szkwarek, Konkel i Szwedo. Drużyna Harcerzy sporadycznie zagrażała bramce przeciwnika i rzadko zmuszała Cieślę do interwencji. Nowy bramkarz Centrum zgłosił w przerwie chęć zagrania w polu. Jego miejsce na bramce zajął Jacak. W drugiej części gry padły jeszcze 4 bramki, w tym jedna honorowa dla gości.

Wynik 9:1 w pełni odzwierciedla to, co działo się na boisku.