07.02.2015, 12:35
Gospodarz Wynik Gość
KSM Wrocław 3 : 1 Filadelfia
Gol:
1' Ulatowski Krzysztof
12' Ulatowski Krzysztof
16' Fuchsig Konrad
(2 : 1) Gol:
11' Gryszko Adrian
Skład: Skład:

Podsumowanie

Do spotkania obie drużyny przystępowały z zamiarem zdobycia 3 punktów i włączenia się do walki o podium rozgrywek. Mecz rozpoczął się mocnym akcentem, gdyż zaledwie po chwili od pierwszego gwizdka z gola cieszyła się już drużyna KSMu. Autorem bramki był Krzysztof Ulatowski, który po interwencji bramkarza dobił swój pierwszy strzał. To spowodowało zamieszanie w szeregach Filadelfii, jednak po 10 minutach po jednej z akcji goście wyrównali za sprawą uderzenia Adriana Gryszko z prawej strony boiska. I tym razem drużyna KSMu nie czekała długo z odpowiedzią i zaledwie po minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Krzysztof Ulatowski, zdobywając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Pierwsza połowa zakończyła się więc prowadzeniem gospodarzy 2:1.

Losy meczu rozstrzygnęły się krótko po przerwie, kiedy to jeden z zawodników Filadelfii faulował w obrębie pola karnego Konrada Fuchsiga, za co sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł sam poszkodowany i pewnie ją wykorzystał, ustalając wynik spotkania na 3:1. Przez resztę drugiej połowy obie drużyny przeprowadzały ataki, jednak żaden z nich nie zakończył się już bramką.