6' Cichy Konrad
(0 : 2) Gol:
9' Szkwarek Tomasz
17' Szwedo Łukasz
23' Piwowarczyk Michał
Skład: Skład:

Podsumowanie

KSM Wrocław i Centrum startowały z równego pułapu 3 punktów jednak faworytem meczu był mistrz poprzedniej edycji - Centrum. Obie drużyny zaczeły spokojnie, każdy szanował piłkę a w przypadku ataku, obrońcy spełniali swój obowiązek. Zwrotem w tym meczu był gol samobójczy KSMu. Drużyna osłabła a po sposobie gry można stwierdzić, że nie mieli pomysłu na przeciwnika. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0.

Druga część meczu była podobna do poprzedniej. Atak KSMu nadal był nieskuteczny, a przeciwnik korzystał z kontr. Gwozdziem do trumny była żółta kartka , oraz dwie minuty kary dla Michała Augoffa z KSMu. Wtedy KSM stracił kolejną bramkę. Ostatecznie 4:0. Rozgrywka z mistrzami była wymagająca i pouczająca. Warto wspomnieć, że obie drużyny grały bez zmian zawodników .