31.01.2015, 14:20
Gospodarz Wynik Gość
Harcerze i Magnaci 2 : 3 Qarabag FC
Gol:
11' Potarzycki Paweł
16' Potarzycki Paweł
(1 : 1) Gol:
12' Aliagha Mursalzade
16' Oruc Turan
17' Oruc Turan
Skład: Skład:

Podsumowanie

Mecz rozpoczął się z opóźnieniem - drużyna Qarabag nie wiedziała, że godzina rozpoczęcia meczu została przesunięta. Odbiło się to później na jakości gry - na początku zawodnicy z Qarabag byli lekko zagubieni na boisku. Gra była bardzo wyrównana do czasu, gdy zawodnik "gości" zdobył kapitalną bramkę strzelając z woleja tuż przed interweniującym bramkarzem. Gdy Qarabag przejął całkowicie inicjatywę niespodziewanie wyrównali Harcerze i Magnaci, niezłym strzałem z dystansu popisał się napastnik Harcerzy.

W drugiej połowie zawodnicy Qarabag kontrolowali grę i mieli mnóstwo okazji, jednak pudłowali na potęgę. W końcu udało im się wyjść na prowadzenie, ale nie na długo, gdyż zespół Harcerzy i Magnatów zdołał ponownie wyrównać.

Gdy wydawało się, że obie drużyny dowiozą remis do końca po fatalnym błędzie obrony Harcerzy Qarabag po raz trzeci objął prowadzenie na 2 minuty przed końcem meczu i już go nie oddał. Końcowy wynik 2-3, choć mecz był zaciekły i wyrównany.