Radio LUZ 4 : 2 Centrum
Gol:
4' Brac Marcin
8' Brac Marcin
17' Buchowski Michał
19' Jarosz Patryk
(2 : 1) Gol:
5' Szkwarek Tomasz
23' Szkwarek Tomasz
Skład: Skład:

Podsumowanie

Radio LUZ i Centrum przystąpiły do swojej konfrontacji bez zawodników rezerwowych. Nie odbiło się to jednak na tempie spotkania, bowiem już w 4 minucie, dość nieoczekiwanie, na prowadzenie wyszli LUZacy. Centrum odpowiedziało na tę bramkę już minutę później za sprawą efektownego strzału Tomasza Szkwarka. Nieoczekiwanie, sądząc po przebiegu ostatniego sezonu [Centrum wygrało ligę, a radiowcy wygrali... jedno spotkanie w całej edycji], drużyna LUZu nie zamierzała się poddawać i już w 8 minucie objęła prowadzenie. Wynik ten nie zmienił się do przerwy - 2:1 dla Radia.

Po powrocie na boisko Centrum rozpoczęło zmasowane ataki na bramkę strzeżoną przez Michała Buchowskiego, jednak nie przyniosło to żadnych rezultatów. Wręcz przeciwnie - po jednej z kontr to radiowcom udało się strzelić bramkę i powiększyć prowadzenie do wyniku 3:1. Chwilę później kolejnego gola dołożył Patryk Jarosz i było już 4:1. Tego dnia zwycięzców poprzedniego sezonu stać było jeszcze na jedną bramkę, którą strzelił w 23 minucie ponownie Tomasz Szkwarek. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie i Radio LUZ pokonało Centrum 4:2.