11' Brac Marcin
13' Madziąg Mikołaj
17' Jarosz Patryk
(4 : 0) Gol:
16' Potarzycki Paweł
Gol samobójczy:
5' Dudziec Maciej
Skład: Skład:

Podsumowanie

Spotkanie drużyn LUZu oraz Harcerzy i Magnatów rozpoczęło się od kuriozalnej bramki strzelonej przez radiowców. W 5 minucie broniący w tym spotkaniu Michał Buchowski wyrzucił rękami piłkę spod swojej bramki, a ta przeleciała całe boisko i po dotknięciu jej przez Macieja Dudziec wylądowała w siatce HiM. Ten nieoczekiwany gol nie podłamał jednak zespołu składającego się z byłych i obecnych harcerzy - obie drużyn na przemian atakowały bramkę przeciwnika. LUZacy wykazali się jednak większym opanowaniem i zimną krwią, co zaowocowało kolejno bramkami zdobytymi w 9, 11 i 13 minucie. Do przerwy 4:0.

Po zmianie stron drużyna HiM, nie mając nic do stracenia mocno zaatakowała rywali i strzeliła, jak się później okazało, honorowego gola w tym spotkaniu. Jego strzelcem został w 16 minucie Paweł Potarzycki. Radiowcy odpowiedzili jednak błyskawicznie i minutę później było już 5:1. Do końca regulaminowego czasu gry mecz toczył się w stosunkowo spokojnym tempie, a starania obu zespołów nie przyniosły już efektów w postaci bramek.