8' Gryszko Adrian
13' Baron Darek
15' Łepak Tomasz
(3 : 3) Gol:
4' Aliagha Mursalzade
6' Aliagha Mursalzade
11' Luis Carlos Batista Da Silva
Skład: Skład:

Podsumowanie

Z początku meczu przewaga Quarabagu była dość znaczna. Drużyna Filadelfii nie mogła zorganizować się w obronie i zastopować szybko przemieszczających się , ofensywnych zawodników gości. Wsparciem w natarciu był nawet bardzo daleko wychodzący bramkarz Quarabagu . Drużyna Filadelfii była lekko stremowana wobec   dobrze grającego w poprzednich spotkaniach Quarabagu..Pierwsza bramka padła szybko, później kolejna, obie zdobył Aliagha Mursalzade. Po asyście Krzysztofa Wieczorka - nowego nabytku Filadelfii , Adrian Gryszko zdobył bramkę kontaktową. W 15 minucie po zamieszaniu w szykach Quarabagu bramkę remisującą zdobył  Tomek Łepak. Wynik do końca pierwszej połowy wyniosił 3-3. Był to bardzo dobry rezultat dla Filadelfii która przegrywała 1-3. W kolejnej połowie zaczęło się natarcie i bramkarz Hasanli Turan obronił kilka bardzo groźnych strzałów, jeden z nich po niesamowitej interwencji Hasanli,cudem nie wylądował w siatce . Można dodać, że postawa Filadelfii była swego rodzaju przebudzeniem i potwierdzeniem, że  konsekwentnie, choć małymi kroczkami prezentuje coraz lepszą dyspozycje. Z kolei syty sukcesów Quarabak ; 2 miejsce w Pucharze MNW oraz 3 miejsce w  XIV edycji ligi, tym razem zszedł z boiska lekko zaskoczony przebiegiem i wynikiem meczu.