(0 : 2) Gol:
13' Giermek Mateusz
15' Bęza Piotr
17' Walicki Kamil
20' Pieszko Krzysztof
Skład: Skład:

Podsumowanie

Radio LUZ poprzednią edycję ligi zakończyło z tylko jednym zwycięstwem, a reprezentanci Duszpasterstwa uplasowali się natomiast na drugim miejscu podium. W związku z tym wydawało się, że faworyt w tym spotkaniu może być tylko jeden. Radiowcy postawili jednak od początku ciężkie warunki swoim rywalom i mecz toczył się w szybkim tempie. Przewagę miał zespół Wawrzynów i trzeba przyznać, że kilka razy bramkarz i łut szczęścia pomogły LUZakom zachować czyste konto. Udało im się to do końca pierwszej połowy i na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 0:0.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnych ataków Wawrzynów co zaowocowało bramkę na 1:0 strzeloną w 18 minucie przez Giermka Mateusza. Radiowcy nie pozostali jednak dłużni i w kolejnej akcji również strzelili gola. 1:1 i spore zaskoczenie. Z minuty na minutę drużyna LUZu traciła jednak sporo sił i widać było, że w ostatnich 8 - 10 minutach spotkań tej energii zabrakło. Wawrzyny strzeliły w 23 minucie bramkę na 2:1, a kolejne gole były już kwestią "dobicia" zmęczonego rywala. Ciekawe i toczone w szybkim tempie spotkanie i wynik 4:1 dla Duszpasterstwa.