Gospodarz Wynik Gość
Harcerze i Magnaci 2 : 6 KSM Wrocław
Gol:
3' Garnecki Adam
15' Potarzycki Paweł
(2 : 4) Gol:
5' Głuch Grzegorz
6' Głuch Grzegorz
7' Fuchsig Konrad
9' Fuchsig Konrad
17' Cichy Konrad
18' Głuch Grzegorz
Skład: Skład:

Podsumowanie

W tym meczu naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny z krótkim stażem. Dla Harcerzy jest to pierwszy, zaś dla KSM-u drugi sezon w Młodych Nogach Wrocławia. Od początku mecz był wyrównany, jednak drużyna KSM szybko objęła prowadzenie po katastrofalnym błędzie obrony (jak się później okazało, ten sam błąd powtórzył się jeszcze 3 razy). Drużyna Harcerzy i Magnatów próbowała swoich szans z dystansu, obijając niestety poprzeczkę i słupek, zaś drużyna KSM konsekwentnie powiększała przewagę wykorzystując kolejne błędy rywali.

Przy stanie 4:0, tuż przed końcem pierwszej połowy kontaktową bramkę zdobył Adam Garnecki, który wykorzystując błąd bramkarza huknął z połowy boiska na pustą bramkę. Trzeba przyznać że był to imponujący strzał. Jednak po zmianie stron Harcerzy i Magnatów sprowadził na ziemię Grzegorz Głuch, który po indywidualnej akcji minął trzech czy nawet czterech rywali i zdobył kolejną bramkę.

Zespół KSM kontrolował grę przez prawie cały mecz. W ostatnich minutach HiM zdobyli honorową bramkę, przegrywając ostatecznie z KSM-em 2:6