Drużyny

Radio LUZ

Radio Luz uczestniczyło już w rozgrywkach w ramach Młodych Nóg Wrocławia. Raz było lepiej, raz gorzej. Teraz, wzmocnieni świeżą krwią, zamierzamy powalczyć o coś więcej niż wyjście z grupy. Gramy na luzie, ale z zacięciem!

LUZacy w X. edcyji MNW zajęli 9. miejsce.

KSM Wrocław

Jesteśmy Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży (KSM) z parafii uniwersyteckiej pw.Najświętszego Imienia Jezus we Wrocławiu. Naszym mottem jest „ Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie gotów!”

Centrum

Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju oferuje szereg różnorodnych propozycji. Dzięki nim młodzi ludzie mogą odkryć ciekawe sposoby na spędzenie wolnego czasu i aktywnie włączyć się w życie miasta. Nasze pomysły pomagają znaleźć inspirację, motywują do rozwoju i są przydatne w odkrywaniu i budowaniu swojej tożsamości. MCIR działa w ramach Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

Centrum w X. edycji MNW zdobyło tytuł vicemistrza.

DA Wawrzyny

Duszpasterstwo akademickie to społeczność, gdzie każdy może znaleźć swoje miejsce, gdzie rodzą się przyjaźnie trwające całe życie, gdzie można realizować swoje marzenia i talenty, pomagając jednocześnie innym.

Wawrzyny na zakończenie X. edycji MNW zajęli 5. miejsce w tabeli.

Filadelfia

"(...) bo choć niewielką masz moc, jednak zachowałeś moje Słowo i nie zaparłeś się mojego imienia." Obj. 3:8

Drużyna powstała z członków Kościoła Zielonoświątkowego. Filadelfijczycy zajęli 13. miejsce w X. edycji MNW.

Qarabag FC

Jesteśmy obcorkajowcami reprezentującymi Azerbejdżan. W drużynie grają koledzy z Ukrainy, Turcji, Maroka i Arabi Saudyjskiej