Aktualności

Subscribe to Front page feed

Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

Transmisja Ligi Mistrzów ponownie na ekranach wrocławskich kin sieci Multikina. Już 14 i 15 kwietnia będzie można zobaczyć dwa mecze ćwierćfinału Ligi Mistrzów! We wtorek Atletico Madryt zmierzy się z Realem Madryt, natomiast w środę kibice zobaczą pojedynek PSG z FC Barceloną. UEFA Champions League w jakości High Definition zobaczymy w obu wrocławskich kinach sieci Multikino w ramach 20 urodzin Canal+ w Polsce.

Przed nami 4. kolejka. Zaczynamy mecze rewanżowe 15 edycji MNW

Podczas 4. kolejki emocji nie zabraknie już od pierwszego spotkania. Rozgrywki rozpoczniemy szlagierem, który zawsze budzi dużo emocji: Centrum zmierzy się z zespołem DA Wawrzyny - mówiąc inaczej wicelider i obrońca tytułu stanie do walki z aktualnym liderem, który oprócz tego, że zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, ma fantastyczne statystyki: 6 wygranych spotkań, jeden remis i aż 23 strzelone bramki. Mecz pomiędzy tak dobrymi zawodnikami może oznaczać tylko jedno - fantastyczne widowisko.

Młode Nogi kolejny raz na półmetku rywalizacji - tym razem o mistrzostwo 15. edycji ligi MNW.

Za nami trzecia kolejka, którą możemy nazwać półmetkiem rywalizacji o miano mistrza 15. edycji ligi Młodych Nóg Wrocławia. Większość drużyn rozegrała w całości pierwszą fazę walki o mistrzostwo i na tym etapie rywalizacji możemy już co nieco powiedzieć o szansach poszczególnych drużyn na zdobycie pucharu.

Strony