15. edycja ligi Młodych Nóg za nami - Centrum obroniło mistrza.

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
Za nami ostatnia kolejka w tej edycji ligi MNW. Centrum obroniło pozycję lidera i po spokojnie wygranych spotkaniach może cieszyć się ze złota.

Na drugim miejscu znalazła się drużyna DA Wawrzyny. Ekipa z Bujwida przez większość czasu była na prowadzeniu, jednak w ostatniej fazie ligi kilka razy się potknęła, i właśnie te potknięcia zadecydowały o zajęciu drugiej lokaty. 
 
Trzecie i zarazem ostatnie miejsce na podium przypadło drużynie KSM Wrocław. Gdy przyszło do pojedynku Filadelfii z KSM-em, to drużyna w czerwonych strojach była już pewna medalu, ponieważ jej największy rywal Qarabag FC nie zdobył punktów w meczu z Centrum.
 
Miejsca poza podium zajęły drużyny Qarabag FC, Radio LUZ, Filadelfia, Harcerze i Magnaci oraz Nadodrzańskie Byki.
 
Najbardziej zaciekła była walka o pozycję 5. Radio LUZ miało sporą, bo aż 4-punktową przewagę nad Filadelfią i dodatkowo w dwumeczu lepszy bilans bramkowy. Niestety dla Radia, swoje dwa ostatnie mecze LUZ grał z liderem i wiceliderem ligi. Po rozegraniu 2 ostatnich spotkań Radiowcy mogli już tylko czekać na wyniki Filadelfii. 
 
Filadelfia w ostatnich spotkaniach wylosowała dużo lepiej niż Radiowcy. Swój pierwszy mecz rozegrała z beniaminkiem ligi - drużyną Harcerzy i Magnatów, i tu udało się im zdobyć 3 punkty. Drugie spotkanie przed rozpoczęciem kolejki wydawało się zdecydowanie cięższe, jednak gdy Qarabag przestał zagrażać ekipie KSM, można było liczyć na to, że czerwoni wystawią drugi skład i dadzą pograć wszystkim swoim zawodnikom. Nic bardziej mylnego. Mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się remisem i chociaż drużyna Filadelfii uzyskała taki sam dorobek punktowy, co Radio LUZ i ma lepszy bilans bramkowy na przestrzeni całej ligi, to jednak bezpośredni pojedynek pomiędzy tymi drużynami wypadł na korzyść Radiowców i to właśnie Radio LUZ może cieszyć się z zakończenia ligi na 5 pozycji.
 
Wszystkim drużynom dziękujemy za wspólną grę. Do zobaczenia w przyszłym sezonie!
Tagi: