Przed nami ostatnia kolejka, która rozstrzygnie wszystko!

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Na kilka godzin przed rozpoczęciem ostatniej kolejki 15. edycji ligi Młode Nogi Wrocławia wszyscy kibice i sympatycy, ale przede wszystkim sami zawodnicy spoglądają na terminarz i na ilość zdobytych punktów w tabeli.

Mogło by się wydawać, że wszystkie medale są już rozdane - nic bardziej mylnego. Drużyny Centrum i DA Wawrzyny mogą być pewne miejsca na podium, ale to które miejsca zajmą, jest jeszcze sprawą otwartą. Centrum na pewno wie tylko tyle, że zajmie miejsce pierwsze lub drugie, gdyż tylko zespół Wawrzynów może ich wyprzedzić. Aby Wawrzyny były na pierwszym miejscu, Centrum musiałoby swoje oba sobotnie spotkania przegrać, a Wawrzyny zwyciężyć w pojedynku z Radiem LUZ. Wydawać by się mogło, że nic prostszego dla drużyny Centrum, jak zdobyć punkty w dwóch meczach. Otóż nie. Zauważcie, że ekipa Radia LUZ, jako jedyna w tej edycji pokonała drużynę Centrum i uwierzcie mi na słowo - stać ją, aby ten wyczyn powtórzyć! Swój drugi mecz Centrum rozegra z drużyną Qarabag FC, która też ma ochotę na zajęcie miejsca na podium i aby to marzenie spełnić musi pokonać ekipę organizatora.

Drugą drużyną pewną medali jest ekipa z Bujwida - DA Wawrzyny, która w praktyce może zająć każdą z pozycji na podium. Jeżeli zaistnieje wyżej wymieniona sytuacja i Centrum nie zdobędzie punktów, a Wawrzyny wygrają swój mecz z Radiem, to zajmą pierwsze miejsce, a Centrum drugie. Jeżeli Wawrzyny zremisują z LUZem, to skończą ligę na drugiej pozycji, bez względu na wynik spotkania KSM Wrocław - Filadelfia. Jeżeli zaś drużyna "Zielonych" przegra swoje spotkanie, a KSM wygra ze swoim sobotnim rywalem, to KSM wyprzedzi Wawrzyny i to on zajmie miejsce wicemistrza.

Trzecie miejsce mogą zająć drużyny: DA Wawrzyny, KSM Wrocław i Qarabag FC. Sytuacji Wawrzynów nie będę już opisywał, natomiast, jeżeli zarówno KSM Wrocław jak i Wawrzyny wygrają swoje spotkania, to miejsce na najniższym stopniu podium przypadnie właśnie ekipie KSM. Jeżeli zespołowi KSM powinie się noga i przegrają bądź zremisują swój mecz z Filadelfią, a Qarabag pokona Centrum to Qarabag będzie cieszył się ze zdobycia medalu.

Równie ciekawie zapowiada się walka w dole tabeli. Nadodrzańskie Byki oraz Harcerze i Magnaci mogą być pewni swoich miejsc. Walka toczyć się będzie o miejsce 5. Oba zespoły mają w sobotnie popołudnie do rozegrania po dwa spotkania - oba bardzo ciężkie. Jeżeli Radio LUZ w dwóch spotkaniach zdobędzie 2 lub więcej punktów, czyli jeśli oba mecze zremisuje, lub któryś z meczów uda się im wygrać, w tedy to oni cieszyć się będą z utrzymania 5 pozycji w tabeli. W przypadku Filadelfii sprawa wygląda trochę gorzej. Zawodnicy Filadelfii nie dość, że muszą swoje oba spotkania wygrać chcąc myśleć o 5 miejscu, to jeszcze muszą liczyć na potknięcie Radiowców. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy do aktywnego kibicowania i wspierania swoich faworytów.

Tagi: