Wawrzyny przegrywają - Centrum na czele tabeli.

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Na kolejkę przed zakończeniem zmagań o mistrzostwo 15. edycji ligi Młodych Nóg Wrocławia mamy zmianę lidera. 

W minioną sobotę odbyła się 6 - przedostatnia kolejka o mistrzostwo 15. edycji ligi MNW. Nie da się ukryć, że wszystkich najbardziej interesował wynik spotkania DA Wawrzyny - Centrum. W pierwszym meczu tych drużyn padł remi - tym razem mecz miał wyłonić zwycięzcę trwającej edycji. 
 
Można powiedzieć, że drużyna organizatorów wykonała swój plan w stu procentach. Najpierw w swoim pierwszym spotkaniu zdobyła 3 punkty w meczu z Filadelfią, a następnie nie bez problemów pokonała ekipę - byłego już lidera - DA Wawrzyny. 
 
Nie można z góry powiedzieć, że Centrum zawdzięcza zwycięstwo jednemu zawodnikowi, jednak można mniemać, że gdyby do składu granatowych nie wrócił Błażej Szwedo - wynik mógłby być z goła odwrotny. 
 
W pozostałych spotkaniach również nie brakowało emocji. Miejsce na podium odzyskała drużyna KSM Wrocław, która po fantastycznej postawie na boisku najpierw pokonała Radiowców 4:1, a następnie zwyciężyła swojego największego rywala w walce o medale - ekipę Qarabag FC. 
 
Z walki o podium wypadła już ekipa Radia LUZ, która w sobotnich spotkaniach nie zdobyła żadnego punktu.Niestety mecz z Filadelfią przegrany 4:3 ostatecznie odebrał szanse ekipie Kuby Stemplowskiego na zdobycie medali w tej edycji. 
 
Stawkę zamyka drużyna beniaminka - Harcerze i Magnaci. Cieszyć może to, że HiM nie spuścił głowy i nie poddał się. W meczu z silnymi rywalami, co prawda pozwolili sobie oni strzeli sporo goli, ale również byli w stanie nawiązać walkę i dołożyć kila swoich trafień.
 
Wszyscy mamy nadzieję, że Harcerze i Magnaci wezmą przykład ze swoich doświadczonych kolegów - ekipy KSM Wrocław, która w poprzedniej edycji była beniaminkiem, a teraz ma duże szanse na zdobycie medali i tak jak drużyna KSM tak i oni zaczną liczyć się w następnej edycji w walce o podium.
 
Jeżeli jesteście ciekawi jak przebiegały poszczególne spotkania, zapraszamy was jutro na naszą stronę. W zakładce Terminarz znajdziecie opisy meczów przygotowane przez zawodników poszczególnych drużyn.
Tagi: