Cóż to był za weekend...

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
Ależ to był fascynujący weekend pod względem wydarzeń sportowych. Już w piątek mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa Kamila Stocha w Willingen. Następnie sporo emocji przyniosło zdyskwalifikowanie naszej drużyny narodowej w sobotnich skokach drużynowych przez zbyt duży kombinezon wyżej wymienionego Stocha. Z kolei w niedzielę cieszyliśmy się ze zwycięstwa Polskich Piłkarzy Ręcznych nad Hiszpanią i zdobyciem brązowego krążka na mistrzostwach świata w Katarze. 
 W sobotę odbyła się również 2. kolejka 15. edycji Młodych Nóg Wrocławia. O fantastycznych wynikach polskich sportowców rozpisuje się cały świat, my natomiast skupmy się na tym, co działo się na Oławce.
 
Na początek smutna informacja. Drużyna Nadodrzańskich Byków kolejny raz nie pojawiła się na zaplanowanym meczu, za co zgodnie z regulaminem została skreślona z listy ekip biorących udział w rywalizacji o mistrzostwo 15. edycji ligowych rozgrywek. 
 
Tak jak przewidywaliśmy przed kolejką, fantastyczną niespodziankę sprawiły zespoły, które w poprzednich latach uznawane były za słabsze i nie należały do grona faworytów ligi. Drużyna Filadelfii bezbramkowo zremisowała z zespołem DA Wawrzyny, a następnie bez walki dopisała sobie 3 punkty - po oddaniu walkowerem meczu przez Nadodrzańskie Byki. 
 
Fantastyczną dyspozycją dnia popisała się ekipa Radia LUZ, która w swoim pierwszym meczu wysoko pokonała beniaminka ligi Harcerzy i Magnatów, bo aż 5:1, a następnie w swoim drugim spotkaniu zwyciężyła drużynę broniącego tytułu Centrum. Dzięki zwycięstwom w obu spotkaniach Radiowcy wyszli na prowadzenie w tabeli i to oni są teraz liderem ligi.
 
W pozostałych spotkaniach 2. kolejki zespół Qarabag nie bez problemu pokonał w swoim pierwszym meczu drużynę Harcerzy i Magnatów, natomiast ekipa KSM Wrocław została wysoko pokonana przez zespoły Centrum i Qarabag FC.
 
Wszystkich kibiców i sympatyków zachęcamy do wchodzenia na naszą stronę, gdzie w zakładce terminarz znajdziecie szczegółowe opisy poszczególnych spotkań przygotowane przez zawodników drużyn. 
Tagi: