Znamy zwycięzcę XV Pucharu Młodych Nóg.

Komunikat o błędzie

• Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
Zakończyliśmy zmagania w ramach XV edycji turnieju o Puchar Młodych Nóg Wrocławia. Zwycięzcą została drużyna BC Team.

Po dwudniowych zmaganiach o miano najlepszej drużyny i rozegranych 22 spotkaniach, wyłoniliśmy zwycięzcę. Z 12 zespołów biorących udział w Pucharze najlepszą drużyną okazała się ekipa BC Team, która w drodze do mistrzostwa wygrała grupę C, a następnie w półfinale kolejny raz pokonała ekipę DA Wawrzyny (która weszła do półfinału jako Lucky Loser). W Finale nasi zwycięzcy wygrali z 3 drużyną naszej ligi zespołem Qarabag FC 0:3.