Tak kończymy zmagania ligowe...

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Ostatnia kolejka 14. edycji ligi Młode Nogi Wrocławia za nami. Znamy już wszystkie wyniki i odpowiedzi na pytania zadawane przed ostatnią kolejką.

Wiedzieliśmy, która z drużyn zajęła pierwsze i ostatnie miejsce w lidzie, ale pozostałe miejsca do ostatniej kolejki pozostawały niewiadomą. Teraz znamy nie tylko pierwszą trójkę, ale również pozostałe miejsca oraz zawodników, którzy zdobyli nagrody indywidualne.
 
W swoim ostatnim meczu mistrzowie ligi pokazali, że w stu procentach zasługują na zajęcie pierwszego miejsca pokonując ekipę KSM Wrocław aż 11:1. Dzięki tak skutecznej grze ekipa Centrum bez straty punktu wygrała ligę, a jej dwóch zawodników Krzysztof Pokorski i Błażej Szwedo zdobyli kolejno nagrodę najlepszego bramkarza ligi oraz najskuteczniejszego strzelca rozgrywek.
 
Drugie miejsce w lidze zajęła ekipa DA Wawrzyny. Po świetnie rozegranych zawodach i przegranym tylko jednym spotkaniu, drużyna z Bujwida na ostatniej prostej wyprzedziła beniaminka ligi ekipę Qarabag FC, która w ostatnim spotkaniu przegrała z Zielonymi 1:2.
 
Niespodziewanie dobrze w ostatniej kolejce spisała się ekipa Filadelfii, która w meczu rozpoczynającym piątą kolejkę wysoko wygrała z drużyną Nadodrzańskich Byków i tym samym pozbawiała zawodników gości nadziei na zajęcie miejsca na podium. 
 
Przedostatni mecz zaplanowany podczas ostatniej kolejki przypadł drużynom Radia LUZ i KSM Wrocław. Teoretycznie mecz pomiędzy obiema drużynami rozgrywał się o tzw "pietruszkę", jednak dla obu drużyn była to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość zakończenia rozgrywek w lidze mocnym akcentem. Radiowcy po niezadowalającej grze przez całą ligę, w ostatnim meczu pokazali pazur wygrywając 3:1. 
 
Jeśli chodzi o ogłoszenie najbardziej prestiżowej nagrody indywidualnej, czyli najlepszego zawodnika całej ligi, to z tą informacją pozwolę sobie poczekać jeszcze chwilę i potrzymam Was w niepewności. A może sami postaracie się wskazać zawodnika, który waszym zdaniem zasłużył na to wyróżnienie? Swoje typy możecie wpisywać w komentarzach. Tymczasem gratuluję wszystkim drużynom sportowej postawy i gry fair play i obyśmy znów spotkali się na boisku. 
Tagi: