Ostatnia kolejka edycji – jutro wszystko będzie wiadomo

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
Ostatnia kolejka
Ostatnia kolejka

Przed nami ostatnia kolejka 14. edycji ligi Młodych Nóg Wrocławia i choć już wiemy, kto zajął pierwsze miejsce i może się tytułować Mistrzem 14. edycji, to wciąż toczy się walka o pozostałe lokaty w tabeli.

Najciekawsze pojedynki dotyczyć będą walki i miejsca na podium. Chyba pierwszy raz w historii naszych rozgrywek mamy sytuację, gdy w ostatniej kolejce ligi większość biorących udział w zmaganiach drużyn ma szansę stanąć na podium.

Oczywiście największą, bo 100% szansę na zajęcie miejsca na podium ma drużyna Qarabag FC. Nie jest ona jednak pewna, którą z pozycji na podium zajmie. Ekipę beniaminka może na ostatniej prostej wyprzedzić drużyna DA Wawrzyny, a ich w ostatniej kolejce czeka bezpośredni pojedynek z wiceliderem.

Marząca o zakończeniu ligi na drugim miejscu ekipa z Bujwida musi uważać na następującą jej na pięty drużynę Nadodrzańskich Byków i KSM Wrocław. KSM co prawda przegrał swój mecz z Wawrzynami, lecz jeśli w nadchodzącej kolejce wygra oba spotkania, a „Zieloni” nie zdobędą punktu, zdoła ich wyprzedzić w tabeli.

Wydaje się, że łatwiejsze zadanie czeka ekipę Byków. Zawodnicy Nadodrzańskich mają trochę więcej w swoich rękach, a raczej w nogach, bo czeka ich bezpośredni pojedynek z ekipą DA Wawrzyny. Jeśli chcą myśleć o podium, ten pojedynek muszą bezwzględnie wygrać.

Zespół Radia LUZ czekać będzie walka z ekipą KSM Wrocław. Jednak bez względu na wynik tego pojedynku, to właśnie Radiowcy będą drużyną, która zajmie ostatnie miejsce w lidze. Natomiast Filadelfia wciąż ma realne szanse na awans w końcowej kwalifikacji.

Choć jest już pewne, że miejsca na podium nie zajmie, może się uplasować na pozycji tuż za pierwszą trójką.

Poza emocjami związanymi z zajęciem miejsc przez poszczególne drużyny czeka nas jeszcze rozstrzygnięcie kwestii najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika 14. edycji ligi Młodych Nóg.

Jeśli tak jak my nie możecie się doczekać końcowego wyniku, zapraszamy was serdecznie do hali „Oławka” na sobotnie zmagania ostatniej kolejki. Przypominamy, że zmagania rozpoczynają się o godz. 12:00, a szczegółowy harmonogram meczów znajdziecie w zakładce „Terminarz”. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Tagi: