Znamy zwycięzcę 14. edycji ligi Młode Nogi Wrocławia.

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

To chyba najważniejsza informacja ostatniej kolejki ligi.Na tydzień przed końcem rozgrywek mistrzostwo zapewniła sobie drużyna Centrum, która po zwycięstwie nad ekipą DA Wawrzyny jest już pewna mistrzostwa w 14. edycji ligi.

 W pozostałych spotkaniach emocji również nie brakowało. Ekipa beniaminka Qarabag FC po ostatniej porażce z liderem nie zawiodła tym razem. Zawodnicy prowadzeni przez Turana Hasanlia pokonali swoich sobotnich rywali i z bezpieczną przewagą nad rywalami zajmują drugie miejsce w tabeli. Nasz beniaminek może już być pewny miejsca na podium, jednak czy zajmie on drugie czy trzecie miejsce, na tą odpowiedź będziemy musieli poczekać do ostatniego meczu w naszej lidze.
 
Szansę na miejsce na podium zachowały również drużyny DA Wawrzyny, Nadodrzańskie Byki i KSM Wrocław. Co prawda największe szanse na miejsce na podium ma ekipa z Bujwida, która po porażce z liderem i wygraną nad ekipą Filadelfii zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 9 punktów, jednak jeśli drużyny KSM Wrocław i Nadodrzańskich Byków wygrają swoje ostatnie spotkania mogą prześcignąć drużynę prowadzoną przez Mateusza Giermka.
 
Tak jak pewnym jest, że zwycięzcą ligi została drużyna Centrum, tak pewne jest, że drużyna Radia LUZ tym razem będzie ekipą, która zakończy rozgrywki na ostatnim miejscu w tabeli. Radiowcy po porażce z drużyną Nadodrzańskich Byków bez zdobyczy punktowej zajmują ostatnie miejsce w tabeli.
 
Szczegółowe informacje o poszczególnych spotkaniach możecie przeczytać już jutro wchodząc w zakładkę terminarz i wybierając odpowiedni mecz.
Wszystkich serdecznie zapraszam do przeczytania relacji pomeczowych przygotowanych przez zawodników poszczególnych drużyn.
Tagi: