Ruszają zapisy XV Pucharu Ligi Młode Nogi Wrocławia.

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).
  • Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/wcrs/domains/wcrs.pro-linuxpl.com/public_html/drupal/drupal_7/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Już w sobotę (13 grudnia) zapraszamy Was na halę piłkarską "Oławka", gdzie po raz piętnasty będziemy walczyć o Puchar Młodych Nóg Wrocławia. Do zapisów zachęcamy zarówno drużyny biorące udział w lidze MNW, jak i te, które tę przygodę dopiero chciałyby rozpocząć – udział w Pucharze będzie do tego znakomitą okazją.https://ci6.googleusercontent.com/proxy/zWju9eMAkzf1VZwjWxzpdx_mxHmO10pF..." alt="">

Wszystkie drużyny grające w 14. edycji ligi Młode Nogi Wrocławia, które wyrażą chęć wzięcia udziału w Pucharze są zwolnione z opłaty.

Na zgłoszenia czekamy do 7 grudnia do godz. 23.59. Kartę zgłoszeniową, a w przypadku osób przed 18 rokiem życia także specjalne oświadczenie dla niepełnoletnich, należy przesłać na adres:kontakt@mlodenogi.pl. Zarówno kartę jak i wszystkie dodatkowe dokumenty, w tym szczegółowy regulamin rozgrywek znajdziecie na stronie mlodenogi.pl w zakładce "Dokumenty".

Wszystkich niezdecydowanych i mających jakiekolwiek pytania związane z turniejem zachęcamy do kontaktu. Można pisać na adres: kontakt@mlodenogi.pl.

Na koniec kilka turniejowych zasad w telegraficznym skrócie:

  1. Puchar będzie rozgrywany na boisku ze sztuczną trawą, zlokalizowanym przy ul. Na Niskich Łąkach 8.

  2. Drużyna powinna liczyć nie mniej niż 5 oraz nie więcej niż 10 zawodników.

  3. Puchar zostanie rozegrany w dwóch fazach – grupowej, a następnie najlepsi zagrają w fazie pucharowej.

  4. Czas trwania spotkań zostanie ustalony po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

  5. Wpisowe – 70 zł – należy uregulować podczas spotkania z kapitanami drużyn, które odbędzie się w środę 10 grudnia o godz. 16.30 w siedzibie WCRS na pl. Dominikańskim 6 - pokój 323. Podczas spotkania zostaną również rozlosowane poszczególne grupy.

Zapisy: do 7 grudnia, godz. 23.59

Termin: 13-14 grudnia, godz. 12.00-17.00

Miejsce: Hala sportowa "Oławka" ul. Na Niskich Łąkach 8

Organizator: WCRS – Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Szczegóły: kontakt@mlodenogi.pl.

Tagi: